Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Mocowanie do szyldów wolnostojących stawianych na biurkach. Nowoczesne rozwiązanie zastępujące tradycyjne tabliczki biurkowe. Estetyczny wygląd i minimalistyczny design sprawi, że wnętrze w którym stoi nabiera elegancji.

Wolnostojące

Bremen Bremen
Producent: CITINOX
Cena: 49,56 zł
szt.
zobacz więcej
Graz Graz
Producent: CITINOX
Cena: 21,33 zł
szt.
zobacz więcej
Hamburg Hamburg
Producent: CITINOX
Cena: 43,28 zł
szt.
zobacz więcej
Kiel Kiel
Producent: CITINOX
Cena: 18,57 zł
szt.
zobacz więcej
Salzburg Salzburg
Producent: CITINOX
Cena: 21,57 zł
szt.
zobacz więcej

Mocowania Citinox wolnostojące to nowoczesny zamiennik dla klasycznych tabliczek stawianych na biurkach. Eleganckie wykończenie ze stali nierdzewnej i niebanalny kształt nadają charakter każdej tabliczce. Perfekcyjnie wykonana obróbka zapobiega rysowaniu powierzchni, na której stawiany jest szyld. Różnorodność kształtów mocowań pozwala na ustawienie tabliczek pod dowolnym kątem.

Do mocowań wolnostojących można zastosować tabliczki szklane bądź wykonane z pleksy wyklejone folią. Pięknie prezentują się wydruki umieszone pomiędzy dwoma szybami, które połączone uchwytem Kiel tworzą jedną elegancko wyglądającą powierzchnię.

Ścięta końcówka mocowania Salzburg pozwala na pochylenie tabliczki pod dużym kątem dzięki czemu treść jest dobrze widoczna nawet z góry. 

Ostry kształt mocowania Hamburg to świetne rozwiązanie do wnętrz minimalistycznych gdzie liczy się prostota, nowoczesność ale także charakter przedmiotów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl